Ranking hostingów

W naszym rankingu znajdziesz hostingi wraz z kodami rabatowymi. Porównaliśmy też ceny i parametry - żebyś nie musiał tego robić samodzielnie. Ranking hostingów jest na bieżąco aktualizowany.

Ranking hostingów 2023

Starannie wyselekcjonowany ranking najlepszych dostawców usług hostingowych w 2023 roku. Ranking stworzony jest według naszych subiektywnych opinii oraz bazuje na ocenach klientów.

kod-rabatowy-do-seohost-pl-logo
5/5
seohost.pl

pierwszy rok: od 3,91 zł/ miesiąc

kolejny rok: od 3,91 zł/ miesiąc

4.93/5

nasza ocena

Logo nazwa.pl
5/5
nazwa.pl

pierwszy rok: od 8,33 zł/ miesiąc

kolejny rok: od 25 zł/ miesiąc

4.92/5

nasza ocena

5/5
Domenomania.pl

pierwszy rok: już od 1,99 zł/ miesiąc

kolejny rok: od 3,99 zł/ miesiąc

4.92/5

nasza ocena

5/5
cyber_Folks

pierwszy rok: od 7,43 zł/ miesiąc

kolejny rok: od 16,59 zł/ miesiąc

4.91/5

nasza ocena

4.9/5
smarthost

pierwszy rok: od 6,60 zł/ miesiąc

kolejny rok: od 8,25 zł/ miesiąc

4.90/5

nasza ocena

Jakość

Dokładamy starań, żeby w naszym rankingu znalazły się firmy o nieskazitelnej renomie. Są one starannie selekcjonowane przez nasz zespół, bazując na komentarzach i opiniach w Google oraz na facebooku.

Bezpieczeństwo

Mamy na uwadze bezpieczeństwo Waszych danych. Z tego powodu w naszym rankingu nie umieszczamy usługodawców, którzy są na rynku krócej niż trzy lata.

Nasz ranking hostingów

Jeśli macie Państwo propozycje firmy do dodania do naszego rankingu – prosimy o użycie formularza lub maila na dole strony.

Czym kierowaliśmy się tworząc nasz ranking?

W trosce o Twoją przyszłą stronę WWW przyjrzeliśmy się wszystkim aktualnym ofertom. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze – żebyś nie musiał poświęcać na to  swojego czasu.

Twój głos ma znaczenie

Najczęściej zadawane pytanie

Najważniejsze parametry przy wyborze hostingu

Prędkość

Wolno ładująca się strona internetowa jest przyczyną niskiej konwersji i zwiększenia tak zwanego “Bounce rate”. Pamiętaj o tym przy wyborze dostawcy hostingu. Zwróć uwagę na obsługę Litecache.

Support

Wsparcie klienta jest bardzo ważnym kryterium przy wyborze hostingu. Wyobraź sobie sytuację, w której strona firmowa przestaje działać po aktualizacji w nocy a pomoc techniczna dostępna jest od 8 do 16.

Bezpieczeństwo

Pytanie czy lepiej wybrać firmę z rocznym czy kilkunastoletnim stażem jest tak bardzo retoryczne, że nie powinniśmy nawet pisać o tym artykułu. Jednak na wszelki wypadek to zrobiliśmy 🙂

Cena

Wyniki naszych ankiet jednoznacznie pokazują, że mimo kryteriów wymienionych wcześniej, decydującym czynnikiem mającym wpływ na finalny wybór jest cena usługi oraz wybór pakietów.

Szanujemy Twój czas

Dokładamy wszelkich starań aby na bieżąco aktualizować nasze rankingi oraz sekcję z kodami rabatowymi. Ranking hostingów 2023 oraz ranking domen 2023 to nasz największy dotychczasowy projekt. Prowadzimy również bloga z poradami.

Cena usług
52%
Bezawaryjność
20%
Miejsce na serwerze
17%
Liczba baz danych
11%
+ 0
ofert
+ 0
aktualnych promocji
+ 0
Opinii

Naszą misją jest porównywanie ofert

Porównujemy za Ciebie dziesiątki ofert abyś mógł oszczędzić czas i skupić się na prowadzeniu własnego biznesu. Prowadzimy również ranking rejestratorów domen.